NIK wydłuża termin składania ofert w przetargu na dokończenie stadionu

Spółka Nowosądecka Infrastruktura Komunalna do 11 czerwca do godz. 11:30 wydłuża termin składania ofert w postępowaniu przetargowym pn. DOKOŃCZENIE REALIZACJI OBIEKTU STADIONU MIEJSKIEGO W NOWYM SĄCZU przy ul. Kilińskiego wraz z wyposażeniem, infrastrukturą i zagospodarowaniem terenów i otoczenia obiektu – realizacja w trybie „zaprojektuj i wybuduj”.

W dniu dzisiejszym informacja o wydłużeniu terminu składania ofert do 11 czerwca br. została ogłoszona w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej i zgodnie z przepisami zamówień publicznych zmiana w Specyfikacji Warunków Zamówienia została opublikowana później także na stronie postępowania.

Szczegóły prowadzonego postępowania przetargowego są dostępne w poniższych linkach: 


Wydłużenie terminu składania ofert w przetargu na dokończenie Stadionu Miejskiego w Nowym Sączu wynika ze skierowanych do zamawiającego zapytań, które mają istotny charakter dla potencjalnych wykonawców. Biorąc pod uwagę możliwość udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytania oraz pierwotnie wyznaczony termin, spółka NIK podjęła decyzję o zmianie daty składania ofert.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content