Trwa montaż lameli na elewacji budynku A

To już ostatni etap prac przy elewacji budynku A Stadionu Miejskiego w Nowym Sączu, którą niebawem będzie można podziwiać w pełnej formie od strony ulicy Kilińskiego. Obecnie wykonawca prowadzi montaż jasnych lameli dekoracyjnych, które nadadzą elewacji estetycznego kształtu.

Po dostarczeniu przygotowanych wcześniej lameli, wykonawca mógł przystąpić do ich montażu. To już ostatnia część prac, które pozwolą całkowicie odmienić wygląd budynku A. Do końca tygodnia zostanie odsłonięty fragment gotowej elewacji od strony przystanku autobusowego przy ulicy Kilińskiego. Jak podkreśla wiceprezes spółki NIK, ostatecznie prace powinny się zakończyć w połowie miesiąca. 

Z bieżących działań warto podkreślić, że zakończony został montaż włazów kanałowych oraz trwa ostatni etap prac związanych z dokończeniem stacji transformatorowej. Jednocześnie do czwartku 4 lipca spółka NIK oczekuje na ostateczne oferty na wykonanie elewacji trybun. Jest to efekt podjętych negocjacji z firmami, które wzięły udział w postępowaniu. Należą do nich firmy SAVO oraz Olexbud. W sytuacji kiedy nie będzie konieczności składania wyjaśnień do złożonych ofert, jeszcze w tym tygodniu będziemy mogli poznać wybranego wykonawcę oraz ostateczną wartość realizowanego zadania. 


ZDJĘCIA DO POBRANIA

Skip to content